fbpx

18:45        קבלת פנים והרמת כוסית 

19:30      דברי פתיחה במעמד ראש המועצה האזורית עמק הירדן מר עידן גרינבאום והקרנת טרום בכורה "כנרת ים של חיים" (90 דקות) במאי משה אלפרט (אולם התיאטרון בית גבריאל) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:00        "תעלול של טיול" (80 דקות)- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

11:00        מפגש עם השחקן דביר בנדק והבמאי דני מנקין- אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

12:00        "1917" (118 דקות)אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:15        "ז'ה טם איי לאב יו טרמינל" (80 דקות)הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ש+ת – אולם הקולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:30        תחרות ע"ש מוטי קירשנבאום(הקרנה חינמית)אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:00        "303" ( 145  דקות)- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:15        "אולסי, גרסת הבמאי" (75 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ואולסי פרי ש+ת -אולם תיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

20:00        "סארו הדרך הביתה" (120 דקות)- אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

20:15        "האם זה אתה"(81 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

11:00      חיליק מגנוס- המסע שלי,  מרכז מבקרים – יקב רמת הגולן   לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

16:00       סיור עששיות סובב בית ירח עם מדריכי רשות הכנרת לפרטים והרשמה לחץ כאן

10:00        "ברזיל אהובתי" – טרום בכורה (90 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי חורחה גורביץ ש+ת- בית יד לבנים לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:15        "שמונה עשרה קילו של אהבה"(70 דקות)הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ואסף שאול ש+ת אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

11:00        מופע- אוהד חיטמן- אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

12:15        "תמונת חייו" (71 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

13:00        תחרות קירשנבאום (הקרנה חינמית) אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:00        "ג'ארה" (60 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי ניקה טסיקלאורי ש+ת- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

15:00        "עולם נפלא" (87 דקות) אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

16:00        "הדולפין" (82 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ש+ת אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

19:00        טקס חלוקת פרסי תחרות סרטי מסעות ע"ש מוטי קירשנבאום, הקרנת הסרטים הזוכים, קומיקזה – מופע בכיכובם של דביר בנדק, רונן הרשקוביץ, חן גלוסר ואיציק לילך אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:00, 14:00        הטבע בעיני המשורר ע.הלל עם החברה להגנת הטבע 

15:00       סיור טבע עם מדריכי רשות הכנרת ל40 איש, בהרשמה מראש  לפרטים והרשמה לחץ כאן

11:15        "מחר" (118 דקות) + ערן בן ימיני- על אקטיביזם סביבתי. אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:00        טקס נטיעות, אזור בית גבריאל.  (בתי ספר)  

14:00        "לעולם לא מאוחר" (102 דקות) אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

16:15        "ג'ארה" (60 דקות) בנוכחות הבמאי ניקה טסיקלאורי ש+ת אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:00        סדנת אמן – אבי בללי, אולם בית יד לבנים לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:15        "רוץ ילד רוץ" (112 דקות) אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

19:00        סדנת אמן – משה אלפרט, אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄