fbpx

19:00     קבלת פנים והרמת כוסית

20:00    דברי פתיחה במעמד ראש המועצה האזורית עמק הירדן מר עידן גרינבאום
הקרנת בכורה ארצית "צל המים"(120 דקות) במאי סאנאל קומר ססידהראן לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:00        כמו לב שעובד – בנוכחות הבמאי יאיר אגמון (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:45        חצוצרה בואדי – בנוכחות הבמאית לינה צ'פלין (אולם קולנוע) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

12:00        להציל את ההרמנים – בנוכחות הבמאי גילי גולדשמידט (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

13:00        דני רובס – סדנת אמן (אולם קולנוע) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

15:00        אנדרגראונד בלט – מפגש עם דביר בנדק, הבמאית לינה צ'פלין והמפיקה דניאלה רייס (אולם קולנוע) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

15:15        תחרות סרטי מסעות ע"ש מוטי קירשנבאום (אולם תיאטרון) הקרנת חינמית להזמנת כרטיס לחץ כאן ◄

17:30        שיר ערש לעמק – בנוכחות הבמאי בן שני (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

18:00        בית ללא גג – הקרנת בכורה ארצית (אולם קולנוע) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

20:00       צל המים – הקרנת בכורה ארצית (אולם התיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:15       חיות שטח – בנוכחות היוצרים כנען ולירי קירשנבאום (אולם תיאטרון) הקרנה חינמית להזמנת כרטיס לחץ כאן ◄

11:00       בית ללא גג – הקרנת בכורה ארצית (אולם קולנוע) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

12:00        לונאנה: יש יאק בכיתה – הקרנת טרום בכורה (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:00       שמוניסטים – בנוכחות הבמאית לינה צ'פלין והמפיקה דניאלה רייס (אולם קולנוע) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:30       תחרות סרטי מסעות ע"ש מוטי קירשנבאום (אולם תיאטרון) הקרנה חינמית להזמנת כרטיס לחץ כאן ◄

16:00        להתראות ברלין (אולם קולנוע) הקרנה חינמית להזמנת כרטיס לחץ כאן ◄

17:30        ליאור כלפון – הרצגה וטקס חלוקת פרסי תחרות סרטי מסעות ע"ש מוטי קירשנבאום (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

20:00        צל המים – הקרנת בכורה ארצית (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:00        שומרי ים המוות – בנוכחות היוצרים (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

13:00        בית ללא גג – הקרנת בכורה ארצית (אולם קולנוע) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:30       סרטי מסעות ע"ש מוטי קירשנבאום (אולם תיאטרון) הקרנה חינמית להזמנת כרטיס לחץ כאן ◄

16:15        בלתי ניתן לריפוי + תקופת דגירה + מעיינות שאתם חייבים להכיר – בנוכחות הבמאים (אולם קולנוע) הקרנה חינמית 
                   להזמנת כרטיס לחץ כאן ◄

17:30        אח שלי גיבור – בנוכחות הבמאי יונתן ניר (אולם תיאטרון) לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

20:30        באמצע שום מקום – בנוכחות הבמאי אושרי כהן (הקרנה בחמי טבריה) 

עלות כרטיס לסרט 25 ₪   |  למופע ולסדנת אמן 55

19:00       קבלת פנים והרמת כוסית 

20:00      אירוע פתיחת הפסטיבל  לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:00        "תעלול של טיול" (80 דקות)- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

11:00        מפגש עם השחקן דביר בנדק והבמאי דני מנקין- אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

12:00        "1917" (118 דקות)אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:15        "ז'ה טם איי לאב יו טרמינל" (80 דקות)הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ש+ת – אולם הקולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:30        תחרות ע"ש מוטי קירשנבאום(הקרנה חינמית)אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:00        "303" ( 145  דקות)- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:15        "אולסי, גרסת הבמאי" (75 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ואולסי פרי ש+ת -אולם תיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

20:00        "סארו הדרך הביתה" (120 דקות)- אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

20:15        "האם זה אתה"(81 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

11:00      חיליק מגנוס- המסע שלי,  מרכז מבקרים – יקב רמת הגולן   לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

16:00       סיור עששיות סובב בית ירח עם מדריכי רשות הכנרת לפרטים והרשמה לחץ כאן

10:00        "ברזיל אהובתי" – טרום בכורה (90 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי חורחה גורביץ ש+ת- בית יד לבנים לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:15        "שמונה עשרה קילו של אהבה"(70 דקות)הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ואסף שאול ש+ת אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

11:00        מופע- אוהד חיטמן- אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

12:15        "תמונת חייו" (71 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

13:00        תחרות קירשנבאום (הקרנה חינמית) אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:00        "ג'ארה" (60 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי ניקה טסיקלאורי ש+ת- אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

15:00        "עולם נפלא" (87 דקות) אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

16:00        "הדולפין" (82 דקות) הקרנה בנוכחות הבמאי דני מנקין ש+ת אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

19:00        טקס חלוקת פרסי תחרות סרטי מסעות ע"ש מוטי קירשנבאום, הקרנת הסרטים הזוכים, קומיקזה – מופע בכיכובם של דביר בנדק, רונן הרשקוביץ, חן גלוסר ואיציק לילך אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

10:00, 14:00        הטבע בעיני המשורר ע.הלל עם החברה להגנת הטבע 

15:00       סיור טבע עם מדריכי רשות הכנרת ל40 איש, בהרשמה מראש  לפרטים והרשמה לחץ כאן

11:15        "מחר" (118 דקות) + ערן בן ימיני- על אקטיביזם סביבתי. אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

14:00        טקס נטיעות, אזור בית גבריאל.  (בתי ספר)  

14:00        "לעולם לא מאוחר" (102 דקות) אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

16:15        "ג'ארה" (60 דקות) בנוכחות הבמאי ניקה טסיקלאורי ש+ת אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:00        סדנת אמן – אבי בללי, אולם בית יד לבנים לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

17:15        "רוץ ילד רוץ" (112 דקות) אולם התיאטרון בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄

19:00        סדנת אמן – משה אלפרט, אולם קולנוע בית גבריאל לרכישת כרטיס לחץ כאן ◄